OTA YHTEYTTÄ

OTA YHTEYTTÄ

Jätä yhteydenottopyyntö


Yhteystiedot

Asiakasneuvonta ja talotilaukset

Iikka Viitavaara

Iikka Viitavaara

040-7308349
iikka.viitavaara@kiirunatalot.fi

Pohjois-Suomi, Rovaniemi

Hannu Koskinen

Hannu Koskinen

040-5707707
hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Keski-Suomi, Jyväskylä sekä Pirkanmaa, Tampere

Pentti Sutinen

Pentti Sutinen

045-8499980
pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Etelä-Suomi – PK-seutu, Myyntijohtaja

Arto Kanto

Arto Kanto

0400-691662
+4670-6620253 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Norrbotten SWE

Ismo Säily

Ismo Säily

0405033180
ismo.saily@kiirunatalot.fi

Pohjois-Suomi, toimitusjohtaja

Tehdas

Juhani Viitavaara

Juhani Viitavaara

p. 040-5149090
juhani.viitavaara@kiirunatalot.fi

Tuotantojohtaja, tehdastoiminnot ja asennustyönjohto, RI

Jorma Hilliaho

Jorma Hilliaho

p. 0440-903690
jorma.hilliaho@kiirunatalot.fi

Suunnittelu ja logistiikka, rak.ark.

Ismo Säily

Ismo Säily

p. 040-5033180
ismo.saily@kiirunatalot.fi

Toimitusjohtaja, rkm

Pekka Mustajärvi

Pekka Mustajärvi

p. 040-1510703
pekka.mustajarvi@kiirunatalot.fi

Tuotantopäällikkö

Jenni Palomaa

Jenni Palomaa

p. 0400-285564
jenni.palomaa@kiirunatalot.fi

Asiakaspalveluinsinööri, RI

Tampereen konttori

Tammelan puistokatu 22 A 17
33100 Tampere

Jyväskylän konttori

Asekatu 3, 2.krs
40100 Jyväskylä

Vantaan konttori

Pakkalankuja 7
01510 Vantaa

Tehdas

Neulojankatu 9
95450 Tornio

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite: 003727036273
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Paperilaskut

Kiiruna Talot Oy
OVT 003727036273
PL 908
02066 DOCUSCAN

Tilaa talokirja

Tilaa talokirja


Hyväksyn tietosuojaehdot

Jätä yhteydenottopyyntö