OTA YHTEYTTÄ

OTA YHTEYTTÄ

Jätä yhteydenottopyyntö


Yhteystiedot

Asiakasneuvonta ja talotilaukset

Konsta Sutinen

Konsta Sutinen

0440-886567
konsta.sutinen@kiirunatalot.fi

PK-seutu, Uusimaa

Tony Gustafsson

Tony Gustafsson

050-2839
tony.gustafsson@kiirunatalot.fi

PK-seutu, Uusimaa

Hannu Koskinen

Hannu Koskinen

040-5707707
hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Keski-Suomi, Jyväskylä sekä Pirkanmaa, Tampere

Pentti Sutinen

Pentti Sutinen

045-8499980
pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Kymenlaakso – Myyntijohtaja, ins.

Eetu Sutinen

Eetu Sutinen

045-8793307
eetu.sutinen@kiirunatalot.fi

Pirkanmaa, Tampere

Ismo Säily

Ismo Säily

040-5033180
ismo.saily@kiirunatalot.fi

Pohjois-suomi – Toimitusjohtaja, rkm

Arto Kanto

Arto Kanto

0400-691662
+4670-6620253 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Norrbotten SWE

Kati Jensen

Kati Jensen

040-5074124
kati.jensen@kiirunatalot.fi

Varsinais-Suomi, Satakunta, Turku

Minna Haataja

Minna Haataja

050-3304304
minna.haataja@kiirunatalot.fi

Varsinais-Suomi, Satakunta, Turku

Tehdas

Juhani Viitavaara

Juhani Viitavaara

p. 040-5149090
juhani.viitavaara@kiirunatalot.fi

Rak. ins. Tuotantojohtaja, tehdastoiminnot ja asennustyönjohto

Jorma Hilliaho

Jorma Hilliaho

p. 0440-903690
jorma.hilliaho@kiirunatalot.fi

Rak.ark., Suunnittelu ja logistiikka

Ismo Säily

Ismo Säily

p. 040-5033180
ismo.saily@kiirunatalot.fi

Toimitusjohtaja, rkm

Jyväskylän konttori

Asekatu 3, 2.krs
40100 Jyväskylä

Vantaan konttori

Pakkalankuja 7
01510 Vantaa

Tehdas

Neulojankatu 9
95450 Tornio

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite: 003727036273
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Paperilaskut

Kiiruna Talot Oy
OVT 003727036273
PL 908
02066 DOCUSCAN

Tilaa talokirja

Tilaa talokirja


Jätä yhteydenottopyyntö