Laivajärvi 149 PS

4 SOVR, KÖK/VARDRUM, WC, TV, B, GRK, KK

Ett hem med fyra sovrum, gavelentré och stiliga tavelfönster i vardagsrummet. Placeringen av entrén gör det möjligt att placera huset på många typer av tomter.

Hög utrustningsnivå, två toaletter som standard, två duschar och bastu med lavar mitt emot varandra. Grovkök tio kvadratmeter. Kök med köksö eller i L-modell!

4 SOVR

rum

149 m²

bruttoarea

2-4 veckor

byggdatum

Kiiruna Talots pris inkluderar alltid en säker grundläggning

Kontakta vår försäljning

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Försäljning: Norrbotten SWE

Jenni Palomaa

Tel: 0400-285564 jenni.palomaa@kiirunatalot.fi 

Kundtjänstingenjör, Försäljning

 

Hannu Koskinen

Puh: 040-5707707 hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Försäljning 

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Försäljning: Torneå

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Försäljning 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Försäljning