Muuttovalmis talo talopaketti

MallistoSuosituin

”Aapajärvi” 128 B

4MH, TUPAKEITTÖ, WC, PH, S, KHH, VH

Aapajärvi on toimiva ja kaunis koti isommankin porukan tarpeisiin. Tähän malliin on helppo sijoittaa toiveidesi mukaan 3-5 makuuhuonetta. Näyttävässä olohuone-keittiössä on käytännöllinen saareke, joka kätkee sisäänsä vaikuttavan määrän kaappitilaa.

Aapajärvi taipuu moneksi, suunnitellaan yhdessä tarpeitanne vastaava kokonaisuus.

Huoneistoala 111 m², kerrosala 128 m².

4MH

huoneita

128 m²

kerrosala

2-4vko

rakennusaika

Kiiruna Talon hintaan kuuluu aina turvallinen perustus

Ota yhteyttä myyntiimme

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Tehtaanmyyjä.
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Myynti; Varsinais-Suomi, Satakunta

Pentti Sutinen

Puh: 045-8499980 pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti: koko Suomi. Projektimyynti, myyntijohtaja. 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Myynti; Uusimaa

 

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Myynti; Norrbotten SWE

Hemmo Toivonen, Kiiruna Asunnot

Puh: 040 514 7013 hemmo.toivonen@kiiruna-asunnot.fi

Kiiruna Asunnot; koko Suomi