”Kiviranta” 102 C

3MH, TUPAKEITTIÖ, WC, PH, S, KHH, VH

Kiviranta on ollut suosituin mallimme jo pitkään. Huippuunsa hiottu suunnittelu mahdollistaa sen, että kolme makuuhuonetta, kodinhoitohuone ja tilava tupakeittiö sopivat kaikki alle sataan neliöön. Levennetäänkö etukuistia ja lisätään ovi kodinhoitohuoneeseen?

Huomaa myös alempi pohjakuvaversio 2:

Pienillä kodinhoitohuoneen muutoksilla talosta saadaan yhä paremmin lapsiperheen ja koiranomistajan tarpeita vastaava koti. Kurasyöppö heti kodinhoitohuoneen oven edessä mahdollistaa ulkovaatteiden ja koiran pesun ilman, että oven edusta tukkeutuu.

Huoneistoala 88 m², kerrosala 102 m².

3MH

huoneita

102 m²

kerrosala

2-4vko

rakennusaika

Kiiruna Talon hintaan kuuluu aina turvallinen perustus

Ota yhteyttä myyntiimme

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Tehtaanmyyjä.
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Myynti; Varsinais-Suomi, Satakunta

Pentti Sutinen

Puh: 045-8499980 pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti: koko Suomi. Projektimyynti, myyntijohtaja. 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Myynti; Uusimaa

 

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Myynti; Norrbotten SWE

Hemmo Toivonen, Kiiruna Asunnot

Puh: 040 514 7013 hemmo.toivonen@kiiruna-asunnot.fi

Kiiruna Asunnot; koko Suomi