Kiviranta 107 PS

3MH, ET, OH/KEITTIÖ, WC, KHH, PH, S, VAR

Kolmen makuuhuoneen koti päätysisäänkäynnillä. Nerokas pohjaratkaisu mahdollistaa talon sijoittamisen pienelle ja kapeallekin tontille.

Käynti suojaisalle takaterassille sekä olohuoneesta että makuuhuoneen puolelta. Isoin makuuhuone lähes 15 neliötä. Kodinhoitohuone ja riittävä varastotila mahdollistavat sujuvan arjen.

Talo saatavissa joko autokatoksella tai ilman. Vaihtoehtoinen malli (alempi kuva) ilman sisäänvedettyjä terasseja ja autokatosta.

3MH

huoneita

107 m²

kerrosala

2-4vko

rakennusaika

Kiiruna Talon hintaan kuuluu aina turvallinen perustus

Ota yhteyttä myyntiimme

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Tehtaanmyyjä.
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Myynti; Varsinais-Suomi, Satakunta

Pentti Sutinen

Puh: 045-8499980 pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti: koko Suomi. Projektimyynti, myyntijohtaja. 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Myynti; Uusimaa

 

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Myynti; Norrbotten SWE

Hemmo Toivonen, Kiiruna Asunnot

Puh: 040 514 7013 hemmo.toivonen@kiiruna-asunnot.fi

Kiiruna Asunnot; koko Suomi