Kiviranta 107 PS

3 SOVR, KÖK/VARDRUM, WC, TV, B, GRK, KK, CARPORT + FÖRRÅD

Ett hem med tre sovrum och entré i gaveln. Grundlösningen gör det möjligt att placera huset även på en liten och smal tomt.

Dörr till en skyddad takterrass i både vardagsrummet och sovrummet. Det största sovrummet närmare 15 kvadratmeter. Grovkök och tillräcklig förvaring ger en fungerande vardag.

Huset kan fås med eller utan carport.

3 SOVR

rum

107 m²

bruttoarea

2-4 veckor

byggdatum

Kiiruna Talots pris inkluderar alltid en säker grundläggning

Kontakta vår försäljning

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Försäljning: Norrbotten SWE

Jenni Palomaa

Tel: 0400-285564 jenni.palomaa@kiirunatalot.fi 

Kundtjänstingenjör, Försäljning

 

Hannu Koskinen

Puh: 040-5707707 hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Försäljning 

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Försäljning: Torneå

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Försäljning 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Försäljning