”Kukkola” 118 B

3MH, TUPAK., WC, PH,S, KHH, VH

Tupakeittiö tuo tilaan avaruutta ja valoa. Isossa makuuhuoneessa käytännöllinen pukeutumistila. Huoneistoala 102 m², kerrosala 118 m².

3MH

huoneita

118 m²

kerrosala

2-4vko

rakennusaika

Kiiruna Talon hintaan kuuluu aina turvallinen perustus

Ota yhteyttä myyntiimme

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Tehtaanmyyjä.
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Myynti; Varsinais-Suomi, Satakunta, Länsi-Uusimaa

Pentti Sutinen

Puh: 045-8499980 pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti; Uusimaa, Häme, Myyntijohtaja

Hannu Koskinen

Puh: 040-5707707 hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Myynti; Keski-Suomi, Jyväskylä sekä Pirkanmaa, Tampere

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Myynti; Norrbotten SWE

Eetu Sutinen

Puh: 045-8793307
eetu.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti; Etelä-Karjala, Kymi

Hemmo Toivonen, Kiiruna Asunnot

Puh: 040 514 7013 hemmo.toivonen@kiiruna-asunnot.fi

Kiiruna Asunnot; koko Suomi