”Luotomäki” 78 B

2MH, TUPAKEITTIÖ, PH/KHH, S, VH

Luotomäki on kahden makuuhuoneen koti, josta löytyy kaikki tarpeellinen pienessä ja sievässä paketissa. Tilava tupakeittiö on kodin sydän. Takaterassi tuo kesäisin lisäneliöitä olohuoneeseen. Sauna ja toimiva WC-pesuhuone.

Huoneistoala 66 m², kerrosala 78 m².

2MH

huoneita

78 m²

kerrosala

2-4vko

rakennusaika

Kiiruna Talon hintaan kuuluu aina turvallinen perustus

Ota yhteyttä myyntiimme

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Tehtaanmyyjä.
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Myynti; Varsinais-Suomi, Satakunta

Pentti Sutinen

Puh: 045-8499980 pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti: koko Suomi. Projektimyynti, myyntijohtaja. 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Myynti; Uusimaa

 

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Myynti; Norrbotten SWE

Hemmo Toivonen, Kiiruna Asunnot

Puh: 040 514 7013 hemmo.toivonen@kiiruna-asunnot.fi

Kiiruna Asunnot; koko Suomi