Palomäentie 3 A

Paritalo 4h, k, s, kph, ak, 77,1 m²

Uusi hirsirunkoinen paritaloasunto rauhallisessa ympäristössä Helsingin Landbossa. Oma tontti ja lämmitysjärjestelmänä maalämpö. Valoisaan huoneistoon kuuluu kaksi autopaikkaa, joista toinen katoksessa. Asunnossa laadukkaat ja kauniit pintamateriaalit, joihin pääset vaikuttamaan. Palomäentieltä on lyhyt matka luontoon, Sipoonkorven kansallispuisto on 20 minuutin ajomatkan päässä, merenrantaan ja Karhusaaren pienvenesatamaan noin 3 km. Päiväkoti ja bussipysäkki vieressä, Sakarinmäen kouluun noin 1km. Ennakkomarkkinointi, tuleva RS-kohde. Katso video 

Habita ei vastaa kohteen tietojen oikeellisuudesta markkinapaikoilla. Katso kohteen tiedot www.habita.com -sivustolta.

4

huoneita

77,1 m²

kerrosala

Paritalo

talomalli

347 200€

hinta

Uusi hirsirunkoinen paritaloasunto

Ota yhteyttä myyntiimme

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Tehtaanmyyjä.
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Myynti; Varsinais-Suomi, Satakunta, Länsi-Uusimaa

Pentti Sutinen

Puh: 045-8499980 pentti.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti; Uusimaa, Häme, Myyntijohtaja

Hannu Koskinen

Puh: 040-5707707 hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Myynti; Keski-Suomi, Jyväskylä sekä Pirkanmaa, Tampere

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Myynti; Norrbotten SWE

Eetu Sutinen

Puh: 045-8793307
eetu.sutinen@kiirunatalot.fi

Myynti; Etelä-Karjala, Kymi

Hemmo Toivonen, Kiiruna Asunnot

Puh: 040 514 7013 hemmo.toivonen@kiiruna-asunnot.fi

Kiiruna Asunnot; koko Suomi