”Pirkkiö” 92 C

2 SOVR, KÖK/VARDRUM, WC, TV, B, GRK, KK

En smart helhet med villans alla bekvämligheter. Flera fönster i köket ger en öppen helhetskänsla. Det är möjligt att lägga till en ytterdörr i det väl tilltagna tvättrummet. Bostadsyta 79 m², bruttoarea 92 m².

2 SOVR

rum

92 m²

bruttoarea

2-4 veckor

byggdatum

Kiiruna Talots pris inkluderar alltid en säker grundläggning

Kontakta vår försäljning

Arto Kanto

Puh: 0400-691662 arto.kanto@kiirunatalot.fi

Försäljning: Norrbotten SWE

Jenni Palomaa

Tel: 0400-285564 jenni.palomaa@kiirunatalot.fi 

Kundtjänstingenjör, Försäljning

 

Hannu Koskinen

Puh: 040-5707707 hannu.koskinen@kiirunatalot.fi

Försäljning 

Valtteri Sonninen

Puh: 045-8936303
valtteri.sonninen@kiirunatalot.fi

Försäljning: Torneå

Juha-Pekka Arvola

Puh: 0400-357730
juha-pekka.arvola@kiirunatalot.fi

Försäljning 

Petri Huuki

Puh: 040-7080732 petri.huuki@kiirunatalot.fi 

Försäljning